KUR GSB bavuru ve nihai liste 

KUR GSB personel alm nihai liste yaynland. Gençlik ve Spor Bakanl personel almna ilikin KUR bavuru süreci 15 ubat itibariyle sona ermiti. Bilindii üzere Gençlik ve Spor Bakanl 3 bin 243 sürekli içi alnacan ve bavurularn KUR üzerinden yaplacan Resmi Gazete’de bildirmiti. Merakla beklenen KUR GSB bavuru sonuçlar ve nihai listede yaynland. GSB memur alm tekilat emas kur bavuru sonucu ve nihai listeye  esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden ulaabilirsiniz.

Gençlik ve Spor Bakanl 3 bin 243 kadrolu içi alm için bavurular geçtiimiz hafta alnd. Bavurularn alnmasnn ardndan adaylar sonuçlar ve kura çekimini beklemeye balad. GSB kadrolu içi alm detaylar, kura çekimi tarihi ve nihai listelere bu haberimizde yer verdik.

Gençlik ve Spor Bakanl’na atama

Gençlik ve Spor Bakanlna ilikin atama kararlar Resmi Gazete’de yaymland. Cumhurbakan Recep Tayyip Erdoan imzasyla yaymlanan kararlara göre, Gençlik ve Spor Bakan Yardmclna Halis Yunus Ersöz, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüüne Emre Topolu, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüüne Recep Ali Er atand.

Ayrca söz konusu atama kararlar ile Eitim, Aratrma ve Koordinasyon Genel Müdürlüüne Mehmet Ata Öztürk, Yatrm ve letmeler Genel Müdürlüüne Ahmet Dilsiz, Personel Genel Müdürlüüne Engin Yalçn, Destek Hizmetleri Dairesi Bakanlna Mehmet Akif Bar getirildi.

Rehberlik ve Denetim Bakan Mehmet Haluk Uçkun görevden alnarak bu suretle boalan Rehberlik ve Denetim Bakanlna ise Hasan Davulcu’nun atamas yapld.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*