Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balıklar bugün sizleri neler bekliyor? 11 Aralık Pazartesi Burç YorumlarıYıldızlarla ilgili önemli bir güne hoş geldiniz! Burç yorumları, sizin ve sevdiklerinizin gününüzü şekillendirecek olayları tahmin etmenize yardımcı olabilir.

İşte Astrolog Bilge Aslı’dan 11 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları:

KOÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Gerginliğinizi atabilmeniz için enerjinizi sağlıkla şekilde atabilmenin yollarını bulmanız gerekiyor. Hırsınızı ve cesaretinizi biraz dengeleyebilirseniz olası zararları da engellemiş olacaksınız. Her doğruyu her yerde söylemeyin.

BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Hayatın sizi içine çekme şekli bazen acımasız olsa da sabrınızla her zorluğun üstesinden gelebiliyorsunuz. Çok şey öğrendiniz, çok ders aldınız. Artık tecrübelerinizle daha doğru bir yolda kararlılıkla ilerleme zamanı..

İKİZLER BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Ne kadar çok düşünürseniz düşünün sizin elinizde olmayan sebeplerden dolayı sıkıntılar oluyor. Artık öğrenmelisiniz; düşünmekle değil hareket etmekle sorunları çözebilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen konuları fazla üzerinize almayın.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Duygusal anlamda beslendiğiniz alanlara çekilmeniz bazen hayatın gerçeklerini kaçırmanıza sebep oluyor. Kendinizi korkmadan dış dünyaya atabildiğinizde göreceksiniz ki her şeyi başarabilecek güçtesiniz. Kendinize güvenin.

ASLAN BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Birkaç gündür sabit fikirli olmanızın öncelikle size ne kadar zarar verdiğini görmüş olmalısınız. Sağlık sorunlarınızdan kurtulmak ve hayatı daha huzurlu yaşamak istiyorsanız hırslarınızı biraz dengelemelisiniz. Sevilme ihtiyacınızı fark edin, önce kendinizi sevin.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Hem kendinizi hem çevrenizi tenkit etme eğiliminiz size bir türlü huzur vermiyor. Bu tavrınızdan vazgeçtiğinizde ilişkilerinizde aradığınız huzuru bulacaksınız. Sevdiklerinize zaman ayırın, yoğunluktan sıyrılın. Birikmiş işleriniz varsa bugün halledebilirsiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK YORUMU:

İlişkilerinizde kuramadığınız dengeler hayatınızın her alanına negatif şekilde yansıyor. Kararlı şekilde bir yolda ilerlemeniz birçok konuyu düzene sokacak. Kafanızı netleştirmek için bir süre yalnız kalmanız ve kendi iç sesinizi dinlemeniz gerekiyor.

AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Hayatınızda tıkanan noktalar artık ilerlesin, değişsin istiyorsunuz. Değiştiremediklerinizi kabullenmeniz ve odak noktanızı değiştirmeniz artık şart. Çok fazla uğraşmayıp enerjiyi serbest bıraktığınızda kendiliğinden birçok konu çözüme kavuşabilecek.

YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Bu aralar hedefleriniz ve hayata dair yapmak istediklerinizle alakalı içiniz içinize sığmıyor olabilir. Fazla adrenalinden kaçınmakta yarar var. Her şeyin fazlası zarar. Özel hayatınıza zaman ayırın ve yakınlara verdiğiniz değeri davranışlarınızla gösterin.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Geleceğinizle alakalı net kararlar alma aşamasında olabilirsiniz. Edindiğiniz tecrübeleri hayatınıza katarak yolunuzda ilerlemek sizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Yaşadığınız zorlukların sizi daha güçlü kıldığına şahit olacaksınız.

KOVA BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Son zamanlarda hissettiğiniz yalnızlık ve anlaşılamama duygusu kişisel hedeflerinizden uzaklaşmanıza yol açıyor. Sağa sola sapmadan hedefinize odaklanın. Sizi eleştirenler bile bir süre sonra başarınızı fark edecekler.

BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU:

Sağlığınızla alakalı farkındalık kazanabileceğiniz bir gündesiniz. Dengeleri oturtamadığınız konuların duygusal empati yoluyla çözülebildiğine şahit olacaksınız. Gerçeklerden kaçmayın. Sorunlarınızın üzerine gittikçe özgüveniniz artacak.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*